SZUKASZ SPEKTAKULARNEJ ATRAKCJI NA SWOJĄ IMPREZĘ?

Na powierzchni interaktywnego lustra, które jest gigantycznym ekranem dotykowym podpisujesz swoje zdjęcie i po chwili otrzymujesz wysokiej jakości wydruk.

HAPPY LUSTRO JEST NIEZWYKLE PROSTE

Dzięki POLSKIM animacjom z napisami, które pełnią rolę przewodnika i zachęcają do aktywnego pozowania do zdjęć.

MOŻLIWOŚĆ PODPISYWANIA ZDJĘĆ

Spersonalizuj pamiątkę , podpisz zdjęcie imieniem, narysuj zabawny kształt i baw się wspamniale. 

Happy Lustro Fotobudka to mobilne studio wyposażone w profesjonalny sprzęt fotograficzny, ekran dotykowy i drukarkę . Atrakcja ta jest w pełni samoobsługowa. Wystarczy dotknąć lustra, włączyć odliczanie i pozować.
Można śmiać się , robić głupie miny i uwiecznić je na zdjęciu w różnych formach, w kolorze lub w wersji czarno białej.Można także zdjęcia z Happy Lustra opublikować za jednym kliknięciem na portalach społecznościowych typu Facebook.Po zrobieniu serii zdjęć w kilka sekund w Twoich rękach ląduje gotowe zdjęcie wydrukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym. Wraz z Happy Lustrem dostarczamy mnóstwo atrakcyjnych gadżetów i przebrań do wyboru! 

Happy Lustro Fotobudka jest wspaniałą atrakcją przyjęć weselnych. Goście robią sobie zdjęcia. a następnie wklejają do Księgi Gości dla Pary Młodej i dedykują im życzenia.Jest to pamiątka na całe życie.

Oferujemy także dodatki- albumy , osobę , która pomoże w przygotowaniu pamiątkowego albumu ślubnego, możliwość nagrywania na nośniki dvd,galerię internetową, możliwość zaprojektowania własnego tła i wiele innych.

Happy Lustro Fotobudka wynajmowana jest na godziny, od Was zależy ile zabawy sobie zafundujecie, a my będziemy zawsze z Wami aby umilić czas,pomóc w obsłudze i pozostawić niezapomniane wspomnienia.

          Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia fanpage  na  facebooku Happy Lustro.

    

.........................................................................................

Zapraszam do kontaktu.